ELİF KARATAŞ DERNEK VE VAKIF İŞLEMLERİ İDARİ DANIŞMANLIK ŞİRKETİ

Elif Karataş Dernek Ve Vakıf İşlemleri İdari Danışmanlık Şirketi

Arap Cami Mh. Yeni Cami Çeşme Sokak No :9 D:7 Karaköy Beyoglu, İstanbul
Cep onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Elif Karataş Dernek Ve Vakıf İşlemleri İdari Danışmanlık Şirketi
Elif Karataş
Arap Cami Mh. Yeni Cami Çeşme Sokak No :9 D:7 Karaköy
Beyoglu , İstanbul
Elif Karataş E.k. İdari Danışmanlık Hizmetleri Firmasıyla Sizlerin Yanınızda…

Elif Karataş Dernek Ve Vakıf İşlemleri İdari Danışmanlık Şirketi hakkında

Elif Karataş’ın 2008 yılında İzmir’de başlamış olduğu Sivil Toplum Hayatı;çeşitli derneklerde almış olduğu rollerde ki başarılı görev takdimi ve yapmış olduğu projeler ,hukuki ve mali çözümlerine istinaden, çevresinde ki yöneticilerin ısrarı ile başlamış olduğu Sivil Toplum İdari Danışmanlık Hizmetleri 2016 yılının ilk çeyreği ile beraber siz değerli Dernek ,Vakıf ve STK Yöneticilerimiz ile İstanbul Karaköy ‘de yepyeni bir çalışma sistemiyle güvenilir,hızlı,düşük maliyetli,kaliteli ve yüksek verim odaklı gizlilik çerçevesinde Elif Karataş E.K. İdari Danışmanlık Hizmetleri firmasıyla sizlerin yanınızda…

Dernek ve Vakıf Kuruluşu konusunda birikmiş tecrübemizle size özel hizmetler geliştiren,profesyonel ve tecrübeli kadromuzla Dernek , Vakıf ve bütün kurumlarla olan çalışmalarınız  ile ilgili tüm süreçlerde , belge hazırlanması ve elektronik ortam güncellemelerinin yapılmasında,yasal izne tabi işlemleriniz ,kurumlarla olan ilişkileriniz de ki bağlantılar ve A’dan Z’ye bütün mali-hukuki faaliyetleriniz de hizmetinizdeyiz.

 

Kurucu Başkan

1988 İzmir Doğumlu Elif Karataş E.K. İdari Danışmanlık firmasının kurucusu ve işletme müdürüdür. Öğrenim hayatı boyunca ailesinin büyük desteğiyle aktif yaşamı hayat felsefesi benimsemiş olan kurucumuz, bir çok ilde farklı alanlarda eğitim almış ve çeşitli sektörlerde ki saygın projeleri ile başarılar elde etmiştir.İlkokul (Duatepe) , Ortaokul (Hacı Şakir Eczacıbaşı) ve Lise (Karataş) öğrenimini İzmir'de başarıyla tamamlayan Elif Karataş Üniversite Eğitimi'nide Trakya Üniversitesi'nde ardından Anadolu Üniversite Edebiyat Öğretmenliği'ni tamamlamıştır.Sporu yaşam tarzıyla özdeşleştirmiş; Basketbol-Voleybol-Tenis-Binicilik gibi spor alanlarıyla ilgilenmiştir.Basketbol ile uzun yıllar ilgilenen kurucumuz oyuncu geçmişinin ardından Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan almış olduğu antrenörlük belgeleri ile İzmir 1. Türkiye 3.lüğü alarak Bayan Basketbol da da adından söz ettirmiş akabinde Karşıyaka Spor Kulübü Bayan Voleybol ve Şavkar Cimnastik Spor Kulübü'nde Menajerlik görevleri yapmıştır. Edebiyat eğitimi aldığı sırada arabalara olan merakı sebebiyle Honda ve Mercedes 'te Satış Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2008 yılında İzmirli Girişimci Kadınlar Derneği ile başlayan sivil toplum hayatı yönetim kadrosunda ki özverili çalışmalarından sonra eş paydaş görev aldığı bir çok STK kuruluşdan Danışmanlık yapması için teklif almış ve sektörün kuruluşunda aktif rol oynamıştır.2016 yılında İzmir'deki STK'ların da desteği ve referanslarıyla İstanbul Karaköy'de hizmet vermeye başlamış ve çok kısa bi zaman da Dernek ve Vakıf ların çözüm ortağı olmaya başlamıştır. Elif Karataş renkli,canlı,araştırmacı ve özellikle de eğlenceli kişiliği ile çalıştığı Dernek ve Vakıfların İdari Danışmanı olmaktan ziyade yakın dostları olmuş ve Sivil Toplum Kuruluşları tarafından çok sevilmiştir.

 

Elif KARATAŞ

Email:

elif@dernekciler.com

Phone:

0 (541) 353 57 87

Skills:

Dernek,Vakıf,İktisadi İşletme,Lokal,Mali Danışmanlık,Hukuki Danışmanlık,Proje Danışmanlığı

*******************************************

 

Genel Müdür

1994 İzmir Doğumlu Özlem Karataş E.K. İdari Danışmanlık firmasının genel müdürüdür. Öğrenim hayatını ablası olan Elif Karataş gibi İzmir'de İlköğretim(Hacı Şakir Eczacıbaşı) , Lise (Karataş) eğitimini tamamlamış , Lisans eğitimini de Eskişehir'de Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.Hayat felsefesini annesinin yaşam tarzına yakın bulan Özlem Karataş spordan ziyade edebiyata ilgisi ve küçüklüğünden beri olan olgun tavırlarıyla ailesinin ve çevresinin göz bebeği olarak anılmaktadır.Ablası Elif Karataş'ı idol alan ve ilerleyen yaşantısında birlikte yürümek isteyen Özlem Karataş tüm STK yöneticilerinde hukiki sorunların da araştırmacı kişiliği ile boynuz kulağı geçicek cinsten dedirtmekte ve Karataş ailesini STK çevresinde tanınırlığını yükseltmektedir. Özlem Karataş'ta aile fertleri gibi bir çok Dernek ve Vakıf ta gönüllü rol almakta , bu yolda aktif şekilde ilerlemeyi düşünmektedir.

 

Özlem KARATAŞ

Email:

ozlem@dernekciler.com

Phone:

0 (544) 4DERNEK

Skills:

Dernek,Vakıf,İktisadi İşletme,Lokal,Mali Danışmanlık,Hukuki Danışmanlık,Proje Danışmanlığı

Yorumlar

  • 5/5

    Gerçekten çok hızlılar

  • 5/5

    Elif hanım yukarıdaki telefonlardan sizi hafta içi aramak isterim

  • 5/5

    Merhaba gerçekten danışmanlık hizmetinizi diğer arkadaşlara tavsiye edecegim görüşmek üzere

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Firmam Burda Ailesi Copyright - firmamburda.com